Mindent Kapni Webáruház logo

Netis GP-8501G optikai jelátviteli eszköz

Cikkszám: 114072
Kapható hűségpont: 202
Kiszerelés: db
Szállítási idő: max. 8 munkanap
  • 2 év garancia
20 240 Ft

1 portos, 12VDC, Gigabit optikai jelátviteli eszköz

Műszaki specifikáció

- Támogatott szabványok: ITU-T G.984.2 CLASS B+ IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q.
- Adatátviteli sebesség: Upstream 1.25Gbps, Downstream 2.5Gbps.
- Jelátviteli távolság: 0 - 20km.
- 10 Base-T (IEEE 802.3) / 100 Base-TX (IEEE 802.3u) támogatás.
- 1 db SC/APC GPON port csatlakozás.
- 1 db LAN port (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás.
- Központi hullámhossz: TX: 1310nm, RX: 1490nm.
- Kioltási arány: >10 dB.
- Távoli kezelés és firmware frissítés.
- Állapotjelző LED-ek.
- Tápegység (12 VDC / 1 A) tartozék.
- 1 db szerelt hálózati kábel.
- Tápfeszültség: 12 VDC.
- Áramfelvétel: max.1A.
- Működési hőmérséklet: 0°C - +40°C.
- Működési páratartalom: 10 % - 90 % (nem kicsapódó).
- Méret: 145 mm x 90 mm x 28 mm.
- Súly: 128 g.
- CE és FCC minősítés.

Garancia 2 év garancia
Márka Netis

Szállítási és fizetési módok

1. Futárszolgálat háztól házig

  • A rendelt termékek összértéke 0-14.999 Ft-ig: 1250 Ft
  • 15.000-24.999 Ft-ig: 625 Ft
  • 25.000 Ft felett ingyenes a szállítás
  • Fizetési mód: utánvét (készpénzben a futárnál)  vagy előre utalás. Az utánvétbeszedésnek nincs extra költsége.

2. Foxpost csomagterminálok

  • A rendelt termékek összértéke 0-14.999 Ft-ig: 640 Ft
  • 15.000-24.999 Ft-ig: 540 Ft
  • 25.000 Ft felett ingyenes a szállítás
  • Fizetési mód: előre utalás

3. személyes átvetel az egri irodánkban

  • Nincs szállítási költség
  • Fizetési mód: előre utalás vagy készpénzzel a helyszínen

A fenti díjak bruttó összegek, tartalmazzák a 27%-os áfát. A feltüntetett díjakon kívül egyéb kezelési költséget nem számítunk fel.

További információk: Szállítási feltételek és tudnivalók